İzmir Hava Ambulansı – Uçak Ambulansı Hizmetleri

İzmir Hava Ambulansı – Uçak Ambulansı Hizmetleri

İzmir hava ambulansı (uçak ambulansı) hizmetimiz sayesinde artık çok daha hızlı ve güvenli olarak hasta nakil işlemleri yapılmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde yoğun trafik olması nedeniyle sıklıkla tercih edilen hava ambulansı hizmeti hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizi hemen arayabilirsiniz.

İzmir Hava Ambulansı (uçak ambulansı) :

izmir hava ambulansı - uçak ambulansıGelişen teknoloji sayesinde Türkiye’de de artık sıklıkla kullanılmaya başlayan hava ambulansı (uçak ambulansı) hizmetleri ile daha hızlı çözümler üretilebiliyor. İzmir hava ambulansı hizmetimiz ile Türkiye’nin her yerine uçak ambulansı göndermekteyiz.

Ayrıca uluslararası hasta nakil işlemlerinizde de hava ambulans hizmetimizden faydalanmaktasınız. Yurtdışına gidecek olan hastaların naklini gerçekleştirmek için uçak ile hasta nakli yapmaktayız. Yine aynı şekilde yurtdışından Türkiye’ye gelecek olan hastalarımız içinde uçak ile hasta nakli yapılmaktadır.

Türkiye’de şehirlerarası hasta nakil işlemlerimizde ise özel durumlarda helikopter ile nakil yapılmaktadır. Genel olarak şehiriçi ve şehirlerarası hasta nakli ambulanslarımız ile yapılmaktadır. Fakat bazı özel durumlarda helikopter ilede hasta nakli yapmaktayız.

Hasta kişinin hastaneye ulaşmasını en hızlı sağlayan yöntem olan hava ambulansı özellikle büyük şehirlerde trafiğin yoğun olması nedeniyle tercih edilmektedir. Eskiden fiyatlarının yüksek olması nedeniyle çok tercih edilemeyen bu nakil yöntemi artık Türkiye’de de uygun fiyatlara yapılmaktadır.

Firmamız uzman doktoru ve deneyimli sağlık personelleri ile birlikte hava ambulansı hizmeti sunmaktadır.Hava ambulansı hakkında detaylı bilgi almak için bizleri telefon numaramızdan hemen arayabilirsiniz.

Firmamız bayram günleride dahil olamk üzere tüm özel günlerde hizmet vermektedir. Telefon numaramızdan 7/24 bizlere ulaşarak her zaman bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu yazıya oy verin!
[Toplam: 2 Ortalama: 5]