Araçlarımız

AMBULANSLARIMIZ

Ambulansta bulunması gereken araç gereçler ambulans içinde kolay ulaşılabilecek bölümlerde ve ambulansın iç tasarımı, bu araç gereçlerin depolanması ve kullanıma hazır bulunmasına göre tasarlanmıştır.

Araç gereçlerin tesbiti ve temini ambulanstan sorumlu doktor tarafından belirlenir.Ambulans bakım formunda belirlenen aralıklarla kontrol edilerek eksik sağlık malzemeleri ve araç gereçler belirlenip hizmete çıkmadan önce eksikleri tamamlanır.

Ambulanstaki araç gereçler kullanımda önem ve öncelik durumuna göre yerleştirilip, hasta ambulansta yatarken, İYAB Teknisyeninin ve ambulans ekibinin fazla hareket etmeden araç gereçlere ulaşması ve uygulaması esas alınmıştır.

Araçlarımızın bakımları periyodik aralıklarla yetkili servisler tarafından yapılmaktadır.İlk yardım ve acil bakım ambulanslarımız ve araç gereçleri TSE ve Sağlık bakanlığı tarafından belirlenen kriterlere göre hazırlanmıştır.

CENAZE ARAÇLARIMIZ

Tam donanımlı cenaze araçlarımızın iç tasarımı geniş olup, cenaze ve cenaze yakınlarını aynı anda taşıma kapasitesine sahiptir.

Cenaze bölmesi 2 kat olan aracımız ile gerekli durumlarda aynı anda 2 adet cenaze taşınabilir.Tüm araçlarımızda klima mevcuttur.

Tam donanımlı ve klimalı cenaze araçlarımız ve deneyimli personelimizle dünya standartları ve dini kurallara uygun yurt içi ve yurt dışı cenaze nakli yapmaktayız.

Tabutlarımız Dünya Sağlık Örgütü kriterlerine uygun olup evraklar yasal kurallara göre hazırlanmaktadır.

Araçlarımızın bakımları periyodik aralıklarla yetkili servisler tarafından yapılmaktadır.

Bu yazıya oy verin!
[Toplam: 2 Ortalama: 4.5]