Bayraklı Özel Ambulans Hizmetleri

Bayraklı Özel Ambulans Hizmetleri

Bayraklı özel ambulans 1992 yılından beri ambulans   alanında hizmet vermektedir.Bayraklı ambulans ve hasta nakil hizmetlerimizle yanınızdayız. Acil yardım ambulanslarımız ve hasta nakil ambulanslarımız ile profesyonel hizmet sunmaktayız.  Son model ambulans ve araçlarımız ile tam donanımlı hizmet veriyoruz.

Bayraklı özel ambulans hizmetleri

Özel ambulans hizmetimizden Türkiye’nin neresinde olursa olun yararlanabilirsiniz. Şehiriçi, şehirler arası ve uluslar arası olarak hasta nakil hizmeti vermekteyiz. Blue line diye tabir edilen mavi şeritli hasta nakil araçlarımız tam donanımlı olarak hazırda beklemektedir. Bize telefon ile ulaşmanız halinde aracımız anında yola çıkacak durumdadır.

Acil yardım ambulanslarımız ise red line diye yani kırmızı şeritli olarak tabir edilmektedir. İzmir merkezli bulunan firmamız İzmir ve çevre illerede anında hizmet verebilmektedir. Bayraklı özel ambulans hizmetlerimiz arasında özel günleriniz için ambulans kiralama hizmetimizde bulunmaktadır. Fuar, okul etkinlikleri, spor müsabakaları, inşaat ve şantiye alanları, özel site içerisinde vb gibi durumlarda özel olarak ambulans kiralayabilirsiniz.

Bayraklı hasta nakil hizmetleri

Bayraklı hasta nakli hizmetimizi şehiriçi, şehirlerarası ve uluslararası olarak vermekteyiz. Evden hastaneye, hastaneden eve, hastaneden hastaneye veya farklı bir durum için her zaman hasta nakil işlemlerinizi işinde uzman, yıllarca deneyimli ekibimiz ile birlikte gerçekleştiriyoruz. Bayraklı hasta nakil hizmetimizden dünyanın neresinde olursa olun bizlerle iletişime geçerek faydalanabilirsiniz.

Hasta nakli yapılan mavi şeritli ambulanslarımız tam donanımlı ve son model araçlardır. Firmamız A’dan Z’ye her ayrıntıyı düşünerek hazırladığı  araçları  ile 1992 yılından bugüne güvenle hizmet vermekteyiz.

Bayraklı evde hasta ve yaşlı bakımı hizmetleri

Bayraklı bölgesinde bulunan hasta ve yaşlılar için yapmış olduğumuz hizmetimiz sayesinde evinde bakıma muhtaç kişilerin yaşam kalitelerinin yüksek tutulması hedeflenmektedir. Bayraklı evde hasta bakımı hizmetimiz sayesinde hastanede yatmak istemeyen ve ev ortamında iyileşmek isteyen hastalar rahatlıkla evlerinde tedavi olabilmektedir. Hastalarımız artık uzman evde bakım doktoru ve sertifikalı personellerimiz eşliğinde evinde tedavi görerek iyileşebilir.

Bayraklı evde yaşlı bakımı hizmetimiz ile bakıma muhtaç olan yaşlı kişilerin rahatlıkla ev ortamında huzurlu hayat sürdürmesi hedeflenmiştir. Sertifikalı ve deneyimli personellerimiz eşliğinde tüm yaşlı ve evinde bakıma muhtaç kişilerin günlük bakımları ve sağlık kontrolleri yapılarak yüksek yaşam standartlarına sahip olması sağlanır.

 

Bu yazıya oy verin!
[Toplam: 8 Ortalama: 4.5]