Karşıyaka Özel Ambulans Hizmetleri

Karşıyaka Özel Ambulans Hizmetleri

Karşıyaka özel ambulans hizmetlerimiz ile özel ambulans firması olarak yanınızdayız. İzmir Karşıyaka’da bulunan firmamız evde hasta bakımı, özel ambulans hizmetleri, evde yaşlı bakımı, ambulans kiralama ve hasta nakli gibi birçok hizmet vermektedir.

Firmamız İzmir’de Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla bölgelerinde aktif olarak faaliyet göstermektedir.

Ayrıca sadece İzmir ile sınırlı kalmayarak komşu illeri olan Denizli, Balıkesir, Manisa, Uşak, Aydın, Muğla, Bodrum ve hatta Antalya’da da aktif olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Karşıyaka özel ambulans hizmetleri

özel ambulans firması olarak Karşıyaka’da acil yardım ambulanslarımız (red line – mavi şeritli) ve hasta nakil ambulanslarımız (blue line – mavi şeritli) ile hizmet vermekteyiz. Acil yardım ambulansı gerektiği her anda bizi arayabilirsiniz. Bayram günleri de dahil olmak üzere firmamız 7/24 Karşıyaka özel ambulans hizmeti vermektedir.. Acil yardım ambulanslarımız her zaman tam donanımlı olarak hazırda beklemektedir.

Acil yardım ambulanslarımız da hasta nakil ambulanslarımızdan farklı olarak 1 adet uzman doktorumuz bulunmaktadır. Ayrıca acil yardım ambulanslarımızın iç donanımı ve tıbbi malzemeleri de hasta nakil ambulanslarımızdan farklılık göstermektedir.

Karşıyaka hasta nakil hizmetleri

Mavi şeritli olan hasta nakil ambulanslarımız ile özel olarak Karşıyaka hasta nakli hizmeti vermekteyiz.Hasta nakil ambulanslarımız ile uluslar arası, şehirler arası veya yurt içinde hasta nakli yapmaktayız. Araçlarımız özel olarak tasarlanmış olup, yeni model ambulanslardır. Hasta nakli hizmetimizi güler yüzlü, genç ve dinamik personellerimiz ile vermekteyiz. Tüm personellerimiz kendi alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.

Karşıyaka evde bakım doktoru hizmetleri

Karşıyaka evde hasta bakımı, evde bakım doktoru veya evde yaşlı bakımı olarak bilinen Karşıyaka özel evde bakım hizmetleri ile artık yaşı ve evde bakımı yapılması zorunlu olan hastalarımızda kaliteli bir yaşam sürecekler. Özel olarak kişinin evinde verdiğimiz bu hizmet sayesinde hastalarımız ve yaşlılarımıza daha iyi bir yaşamı sunmak hedefimizdir. İşinde uzman, deneyimli personellerimiz eşliğinde hizmet vermekteyiz. Hasta veya yaşlı kişinin tüm tıbbi ihtiyaçları çıkartılarak daha sağlıklı bir hayat sürdürmelerine olanak sağlamaktayız.

Tüm hizmetlerimiz ve firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlere telefon numaramızdan hemen ulaşabilir, bütün sorularınıza anında cevap bulabilirsiniz.

Bu yazıya oy verin!
[Toplam: 3 Ortalama: 2.3]