Çiğli Özel Ambulans Hizmetleri

Çiğli Özel Ambulans Hizmetleri

Çiğli özel ambulans, ambulans kiralama, evde hasta ve yaşlı bakım hizmetleri ve evde bakım doktoru hizmetlerimiz ile Çiğli ve çevresine özel hizmetler sunmaktayız. Çiğli İzmir il merkezine ortalama 17 km uzaklıkta bulunan ve Ege denizi kenarında bulunan İzmir’in ilçesidir. Menemen ve Karşıyaka ile komşudur. Firmamız Çiğli’de ambulans hizmetleri dışında ayrıca cenaze nakil hizmetleri ve cenaze defin işlemleri gibi cenaze hizmetleri de vermektedir. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi için dilerseniz bizi hemen arayarak bilgi alabilirsiniz.

Çiğli Özel Ambulans Hizmetleri

Çiğli özel ambulans hizmetlerimiz ile firmamız yanınızdadır. Çiğli’de bulunan firmamız çağrı merkezimize gelen bir telefon ile hemen harekete geçer ve maksimum 10 dakika içerisinde yanınızda olmaktadır. Acil yardım ambulansı, hasta nakil ambulansları ve özel ambulans kiralama hizmetleri vermekteyiz. Etkinliklere, fuarlara, spor faaliyetlerine, inşaat – şantiye alanlarına, özel sitelere vb. gibi her durum için özel olarak ambulans kiralama hizmeti sunuyoruz. Yeni model ambulanslarımız ve profesyonel kadromuz ile hizmetinizde olmaktan mutluluk duymaktayız.

Çiğli ambulans kiralama hizmetleri

İzmir Çiğli’de ambulans kiralama hizmetleri veren firmamız sadece Çiğli bölgesinde değil İzmir, Denizli, Uşak, Bodrum, Muğla, Aydın ve komşu illerde özel olarak ambulans kiralama hizmeti vermekteyiz. Çiğli ambulans kiralama hizmetini her zaman alabilirsiniz. Özel günlerde dahil olmak üzere 7/24 firmamız hizmet vermektedir.  Etkinlik, fuar, spor faaliyetleri, inşaat – şantiye alanları, özel siteler vb. gibi her durum için özel olarak ambulans kiralama hizmeti sunmaktayız.

Çiğli evde hasta – yaşlı bakım hizmetleri

Evde bakılması gereken tüm yaşlı ve hasta kişiler için artık çok güzel bir haberimiz var. Çiğli evde bakım doktoru diye de anılan bu hizmetimizden evde bakıma muhtaç tüm kişiler faydalanabilir. Hastanede kalmak yerine evinin sıcaklığında tedavi görmek isteyenler olabilir. Bu gibi durumlar için firmamız Çiğli evde hasta bakımı, Çiğli evde yaşlı bakım hizmeti veya Çiğli evde bakım doktoru hizmeti olarakta bilinen hizmetleri sunmaktadır. Sertifikalı, güler yüzlü, genç ve dinamik kişiliklere sahip personelleri ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Çiğli şehir içi – şehirler arası ve uluslar arası hasta nakil hizmetleri

Çiğli hasta nakil hizmetlerimizi, şehir içi, şehirler arası ve uluslar arası hasta nakli olarak tüm dünyaya gerçekleştirmekteyiz. Hastaneden hastaneye, Evden hastaneye, hastaneden eve veya bir evden başka bir eve hasta nakil işlemleriniz için tam donanımlı hasta nakil araçlarımız (blue line) ile yanınızdayız. Firmamız VIP ambulansları ile profesyonel hizmet sunmaktadır.

Firmamız ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için dilerseniz bizi hemen arayabilirsiniz. 7/24 telefon ile bilgi alabilirsiniz.

Bu yazıya oy verin!
[Toplam: 3 Ortalama: 3.7]