Bornova Özel Ambulans Hizmetleri

Bornova Özel Ambulans Hizmetleri

Bornova özel ambulans hizmetleri veren firmamız müşterilerine ambulans kiralama, hasta nakil ambulansları, acil yardım ambulansları, evde hasta bakımı, evde yaşlı bakımı, evde bakım doktoru ve Bornova cenaze hizmetleri vermektedir. Firmamız personellerinin tümü güler yüzlü, dinamik, genç ve saygılı kişilerden oluşmakta olup tüm personellerimiz kendi alanlarında sertifikalıdır.

Bornova özel ambulans hizmetleri

İzmir Bornova’da hizmet veren firmamız İzmir’in tüm bölgeleri dahil olmak üzere en fazla 15 dakika kadar uzaklıktadır. Özel ambulans hizmetleri veren firmamızdan acil durumlarda acil yardım ambulansı, hasta nakli sırasında hasta nakil ambulansı çağırabilirsiniz. Günal ambulans olarak Bornova özel ambulans hizmetlerini değerli müşterilerimize sunarken işimizin büyük önem arz ettiğini biliyor, yüksek titizlikle hizmet veriyoruz. Her zaman tam donanımlı olarak hazırda bekleyen ambulanslarımız ile sizlere hizmet veriyoruz. Aramanızın çağrı merkezimize ulaşması anında hemen harekete geçerek olabilecek en kısa sürede yanınızda oluyoruz.

Bornova hasta nakli hizmetleri

İzmir Bornova hasta nakil hizmetini blue line diye adlandırılan mavi şeritli hasta nakil ambulanslarımız ile vermekteyiz. Mavi şeritli hasta nakil araçlarımız yeni model ambulanslar olup, hasta nakli esnasında gerekebilecek tüm tıbbi gereçlere sahiptir. Hasta nakil ambulanslarımızın ve acil yardım ambulanslarımızın kullanıcıları ileri sürüş tekniklerine sahip işinin uzmanı deneyim sahibi kişilerdir. Bornova hasta nakli işlemlerinizi yurtiçi, şehirler arası, uluslar arası olarak yapmaktayız. Dünyanın neresine olursa olsun nakil işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Bornova evde hasta – yaşlı bakım hizmetleri

Türkiye genelinde yeni yeni gelişen bu hizmet ile yaşlı ve evde bakıma muhtaç hastalara yüksek kaliteli yaşam sunma hedeflenmektedir. Bu hizmetin amacı evde bakıma muhtaç kişilerin, yaşlıların veya hastanede kalmak istemeyip evinde tedavi görmek isteyen kişilerin sağlık ve yaşam standartları açısından yüksek kaliteli bir hayat sürmesine olanak sağlamaktadır. Bornova evde hasta bakımı veya Bornova evde yaşlı bakımı diye adlandırılan bu hizmetin diğer bir adı da Bornova evde bakım doktoru hizmetidir. Sertifikalı personellerimiz ve uzman doktorumuz eşliğinde gerçekleştirilen bu hizmetimiz hakkında dilerseniz bizleri arayarak daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bornova cenaze hizmetleri

İzmir özel ambulans ve hasta bakımı hizmetlerimiz haricinde özel olarak Bornova cenaze hizmetleri de sunmaktayız. Firmamız şehir içi, şehirler arası ve uluslar arası olarak cenaze nakil hizmeti vermektedir. Bornova cenaze nakli hizmetimiz ile cenazeniz nerede olursa olsun naklini yapmaktayız. Bornova cenaze hizmetleri; cenazenin belirtilen noktadan alınarak adli tıp işlemlerinin yapılması, yıkanması, kefenlenmesi, tabuta konulması, yeşil örtü serilmesi, doktor raporu çıkartılması, alınması gereken izinlerin alınarak dini vecibelerinin yerine getirilmesi ve son olarak cenaze defin işlemlerinin gerçekleştirilmesini kapsamaktadır.

Bu yazıya oy verin!
[Toplam: 3 Ortalama: 3.7]