Balçova Özel Ambulans Hizmetleri

Balçova Özel Ambulans Hizmetleri

Balçova özel ambulans, ambulans kiralama ve hasta nakil hizmetlerimiz ile İzmir – Balçova’da bulunmaktayız. Acil yardım ambulanslarımız (red line) ve hasta nakil araçlarımız (blue line) ile hizmet vermekteyiz. Tüm etkinlik ve özel günleriniz için ambulans kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. Ayrıca evde bakım doktoru, evde hasta ve yaşlı bakımı hizmetleri de sunan firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

Balçova özel ambulans hizmetleri

Firmamız acil yardım ambulansı hizmeti vermektedir. Ayrıca şehiriçi veya şehirlerarası hasta nakil hizmetleride sunmaktadır. Balçova’da oluşan bir kaza anında veya ani gelişen bir rahatsızlık sonucunda bir ambulansa ihtiyacınız var ise hemen bize telefon ile ulaşarak anında Balçova özel ambulans çağırabilirsiniz. Firmamız en fazla 6-10 dakika içerisinde yanınızda olarak tıbbi tedaviye, ilk yardıma başlayacaktır.

Balçova ambulans kiralama hizmetleri

Acil yardım ambulansı hizmetlerimiz haricinde özel olarak ambulans kiralama hizmeti de sunmaktayız. Fuar, şantiye alanları, okul etkinlikleri, koşular vb. gibi tüm etkinlikler için ambulans kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. Balçova ambulans kiralama hizmetimizden faydalanmak veya hizmet hakkında çok daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak isterseniz bizleri arayarak ne için ambulans kiralamayı düşündüğünüzü belirterek daha profesyonel kurumsal çözümler bulabilirsiniz.

Balçova evde bakım doktoru hizmetleri

Firmamız Balçova’da bulunan evde kalma zorunluluğu olan hastalarımız ve yaşlı bakıma muhtaç olan kişiler için evde bakım doktoru hizmetleri sunmaktadır. Evde bakım doktoru veya evde hasta bakım hizmeti olarak bilinen sektörde firmamız profesyonel hizmetler sunmaktadır.  Sertifikalı personellerimiz ve uzman doktorlarımız eşliğinde ev rahatlığında hizmet veriyoruz.

Balçova hasta nakil hizmetleri

Balçova’dan şehir içi, şehirler arası veya uluslar arası hasta nakil hizmetleri vermekteyiz. Balçova hasta nakli firması olarak özel ambulanslarımız ile hizmetinizdeyiz. Araçlarımız tam donanımlı araçlar olup hasta nakli esnasında oluşabilecek her duruma karşı önlemler alınmış her ince ayrıntı düşünülmüştür. Hasta nakil araçlarımızı kullanan personellerimizin tümü ileri sürüş teknikleri sahip, uzun yıllar deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Personellerimiz güler yüzlü, dinamik kişilerden oluşmakta olup, siz değerli müşterilerimize özel olarak profesyonel hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Bu yazıya oy verin!
[Toplam: 3 Ortalama: 4.3]