İzmir Özel Hasta Nakli Hizmetleri

İzmir Özel Hasta Nakli Hizmetleri

İzmir özel hasta nakli hizmetimizi şehir içi, şehirler arası ve uluslar arası olmak üzere dünyanın her noktasına sunmaktayız. Hasta nakil işlemlerinde hasta olan kişinin rahat bir nakil işlemi gerçekleştirebilmesi ve daha hızlı bir şekilde nakil yapılacak noktaya varılabilmesi açısından ambulans (hasta nakil aracı) ile naklinin yapılması daha iyi olmaktadır.

İzmir özel hasta nakli hizmeti :

izmir hasta nakliFirma olarak 1992 yılından bugüne şehir içi, şehirler arası ve uluslar arası alanda bir çok hastaneden hastaneye hasta nakil işlemi gerçekleştirdik. Özel hususi araçlar ile hasta nakil işlemleri gerçekleştirmek hasta açısından çok yorucu olacağı için sağlığını (bazı özel durumlarda veya bazı rahatsızlıklarda) dahada kötüye götürebilmektedir.

Hasta nakil araçları veya hasta nakli yapılan ambulanslarda ise yataklı ve ısıtma sistemine kadar tamamen hastanın durumuna uygun halde nakil işlemi gerçekleştirildiği için hasta açısından daha rahat bir yolculuk geçmektedir.

Tüm hasta nakil işlemlerimizi gerçekleştiren personellerimiz her duruma karşı hazırlıklı, kendi alanlarında özel eğitim almış profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Ambulans ve hasta nakil araçlarını kullanan personellerimizin tümü ileri sürüş teknikleri bilgisine sahip işinin uzmanı kişilerden oluşmaktadır. Ambulans ve hasta nakil araçlarımızda aynı zamanda uzman doktorumuz bulunmaktadır. Oluşabilecek acil durumlarda müdahale etmektedir.

Ambulanslarımızın ve hasta nakil araçlarımızın içerisinde acil durumlar için gereken bütün malzemeler sırasıyla bulunmaktadır. Doktorumuzun kolayca ulaşabileceği konumlara yerleştirilmiştir. Ambulans ve hasta nakil araçlarımız için herşey en ince ayrıntısına kadar düşünülerek uygulanmıştır. Yıllarca kazandığımız tecrübeler ile siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmet sunmanın gururunu taşımaktayız.

Uluslar arası hasta nakil işlemlerinizde uçak ile hasta nakil işlemleri yapılmaktadır. Dilerseniz bu konuyla ilgili detaylı bilgiyi de bizleri arayarak sahip olabilirsiniz.

Güler yüzlü personellerimiz her zaman yapmakta oldukları işin bilincinde olup, saygı ve hoşgörü çerçevesinde işlemlerinizi tamamlamaktadır. İzmir özel hasta nakli işleminizi İzmir şehir içinde bir hastaneden başka bir hastaneye veya İzmir dışında bir noktaya nakil işlemlerinizde ayrıca sizlere özel çözümler üretmekteyiz.

Bizleri her zaman ulaşım numaramızdan arayarak anında konuyla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bizlere telefon numaramızdan 7/24 ulaşabilirsiniz. Bayram ve diğer özel günlerde dahildir.

Bu yazıya oy verin!
[Toplam: 3 Ortalama: 5]