İzmir Özel Kara Ambulansı Hizmetleri

İzmir Özel Kara Ambulansı Hizmetleri

İzmir özel kara ambulansı hizmetimizden hemen yararlanın.İzmir’de konumumuz itibariyle en uzak noktaya olan mesafemiz maksimum 15 dakika sürmektedir. 15 dakika içerisinde ambulansımız yanınızda olarak gerekli işlemleri yapmaya başlayacaktır.

Personellerimizin tümü işinde uzman deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Ambulanslarımızın kullanan personellerimiz ileri sürüş teknikleri bilgisine sahip kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca araç içerisinde bulunan doktorumuz acil yardım uzmanı kişilerden oluşmaktadır.

izmir kara ambulansı

Şehiriçi hasta nakil işlemlerinizde ve şehirler arası hasta nakil işlemlerinizde hasta nakil araçlarımız ile hizmet vermekteyiz. Acil yardım durumları, etkinlik vb. organizasyonlarımızda, eğitim kurumlarında, ve gerekli diğer durumlarda ise ambulans hizmetleri sunmaktayız.

Tüm kara ambulanslarımızda uzman doktorlarımız ve deneyimli personellerimiz bulunmaktadır. Tüm hizmetlerimiz ile özel ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunmaktayız.

 

Sabit Nokta Ambulansı Hizmetimiz :

  • Eğitim Kurumlarında
  • İnşaat ve Şantiyelerde
  • Spor Karşılaşmalarında
  • Şirket ve Fabrikalarda
  • Konserlerde
  • Fuarlarda
  • Sitelerde
  • Toplu yaşam alanlarında

vb. tüm ihtiyaçlarınıza özel ambulans hizmetleri sunmaktayız.

İzmir özel kara ambulansı :

Sabit nokta ambulansı, organizasyon ambulansı veya acil yardım ambulansı olarak hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin her yerine ambulans gönderen firmamızın tüm araçları yeni olup, tam donanımlı ambulanslardır.

Ambulanslarımız içerisinde acil durumlarda gerekli olan tüm malzemeler bulunmaktadır. Doktorumuzun kolayca ulaşabileceği belirli bir düzen içerisinde araç içerisinde bulunmaktadırlar. Herşeyi ile en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş olan ambulanslarımız ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

1992 yılından bugüne İzmir  özel kara ambulansı sektöründe lider firmayız. Sunmuş olduğumuz yüksek kaliteli hizmetlerimiz ve uygun fiyatlarımız ile bu zamana kadar binlerce referansa sahip olan firmamız ile sizde tanışmak için bizi hemen arayabilirsiniz.

Bu yazıya oy verin!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]